PLATON spol. s r.o. - sněhové zábrany, zachytávače a rozražeče, komínové lávky, stoupací plošiny včetně zábradlí a nášlapy ke komínům, držáky k solárním a fotovoltaickým panelům, odvětrávací a klempířské prvky.

 

Střechy musí zachytávat a odvádět srážkové vody, sníh a led tak, aby nejen nezatékalo, ale ani neohrožovaly chodce, účastníky silničního provozu nebo i nepoškodily jiný majetek v blízkosti prostoru domu. Střešní plášť musí být odolný vůči klimatickým vlivům a účinkům sněhu hromadící se na střešním plášti. K zamezení skluzu sněhu ze střechy je doporučeno užít vhodných zachytávačů a zábran sněhu pro příslušné krytiny. Též rozmístění sněhových zábran by měl určit odborník nebo realizační firma, která je bude montovat. Správné rozmístění je velmi důležité, aby měly správnou účinnost pro zadržení. Každý sněhový držák má svou nosnost, proto je dobré se informovat, jaké druhy zachytávačů jsou vhodné na tu kterou střechu a typ krytiny. Do nedávna se rozlišovaly čtyři klimatické oblasti, které se později rozdělily na osm oblastí.

Vyrábíme novou řadu stavebnicových sněhových zachytávačů CONGRIPP

Jedná se o sněhové zachytávače pro použití do hladkých i profilovaných krytin, plechových, betonových, pálených, plastových i bitumenových.

V podstatě jde o zachytávače vzhledově velmi podobné původním zachytávačům trubkovým, žebříčkovým (mřížovým), pro dřevěnou kulatinu nebo s lopatkou či slovenským křížem. Nově i tyčové (prutové) zachytávače. Více najdete v přiloženém letáku.

 

Zpracování osobních údajů probíhá ve firmě Platon, spol. s r.o., IČO 61328839, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR, Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679) podle interních pravidel a postupů ochrany osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů k této problematice nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese ucetni@platonsro.cz

 

Pro menší objednávky koncových zákazníků lze využít smluvního obchodního partnera eshop.zamekpohled.cz

Veškeré dotazy na objednávky přes tento e-shop nebo tímto subjektem nabízený sortiment směřujte na níže uvedený telefon:

Adresa:
Zámek Pohled, spol. s r.o.- eshop
Zámecká 1
58221 Pohled
Telefon:+420 604 892 570

Основная часть вторсырья составляют отходы бумаги и картона различных марок и типов. Очень важной ячейкой в утилизации переработки является прием макулатуры цена https://k2000.pp.ua/priem-makulatury/ и помните макулатура поддаться повторной переработки.

Сдерживающая доля макулатуры заготавливается с доступных малогабаритных ключей: индустриальных, трейдерских и управленческих компаний и органов. Организуется получение ее у жителей. С целью стимулирования созыва макулатуры в сегодняшний день период применяется последующая методика:метод макулатуры стоимость специальные компании обретают из-за средства маленькие партии макулатуры у сборщиков, а далее реализуют большие партии макулатуры картонным фабрикам. Нынешняя концепция созыва и обработки макулатуры учитывает обеспечение зон сосредоточения макулатуры особым оснащением.

youtube download

VÝBĚR STŘEŠNÍCH DOPLŇKŮ PODLE TYPU A VÝROBCE KRYTINY

Pro výběr střešních doplňků klikněte na název typu, nebo na logo konkrétního výrobce střešních krytin. Vyhledávací systém Vám zobrazí nabídku vyhovujících střešních doplňků, které si můžete v našem e-shopu objednat.

clear float